TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

O nas

TwojeWiadomosci24.pl - portal dziennikarstwa obywatelskiego - to miejsce gdzie możesz wyrażać swoje myśli, poglądy polityczne i uwagi. Miejsce w którym możesz dotrzeć ze swoją informację do szerokiego grona odbiorców.

Kto u nas publikuje?

  • Właściciele firm, którzy chcą zaprezentować aktualności z firmy, produkty i okazje. Dzięki portalowie TwojeWiadomosci24 dociera do klientów ze swojego regionu.
  • Obywatele - osoby niekoniecznie posiadające działalność gospodarczą, ale takie które mają coś do powiedzenia w zakresie gospodarki, sytuacji ekonomicznej, polityki, sytuacji za granicami Polski. Dzięki nim dowiadujemy się o rzeczach, których nie powiedzą Wam publiczne media.

Nasze biuro prasowe udostępnia Ci narzędzie dzięki któremu podzielisz się swoimi poglądami, wpłyniesz na świadomość społeczeństwa oraz dotrzesz do potencjalnych klientów swojej firmy.

 

Dodatkowo dla firm:
Dowiedz się więcej o marketingu treści.