ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1553322883, active_ip = '54.236.246.85', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'q21de8osu96m1hi99gijce82s1'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('54.236.246.85'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 2675
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 584 WHERE article_id = 2675 LIMIT 1
---
Wybrane suplementy diety w diecie odchudzającej
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 22 Sep 2014

Wybrane suplementy diety w diecie odchudzającej

Suplementy diety są bardzo ważne w trakcie odchudzania. Należy zatem szczególnie pamiętać o ich właściwym doborze oraz spożywaniu w odpowiednich ilościach. W przypadku diety odchudzającej niezawodnym suplementem jest oczywiście guarana, która poprzez swoje działanie hamuje przede wszystkim łaknienie, a ponadto doskonale przyspiesza naszą przemianę materii. Guaranę nie powinny jednak zażywać osoby, które cierpią na nadciśnienie.

Innym, godnym polecenia suplementem diety jest dziurawiec, którego działanie powoduje przede wszystkim zwiększenie uczucia sytości - jest to zatem bardzo pomocne w przypadku odchudzania. Jeszcze innym suplementem, zalecanym podczas diety odchudzającej, jest tak zwana babka jajowata, która ma przede wszystkim działanie przeczyszczające. Wypełnia ona także nasz żołądek, wywołując uczucie sytości.

Zalecany jest także chrom trójwartościowy, który ma znaczący wpływ na redukcję naszej masy ciała. Jego spożywanie powoduje zmniejszenie apetytu na słodycze. Suplement ten spożywają głównie osoby w podeszłym wieku oraz osoby cierpiące na zaburzenia gospodarki węglowodanowej.

Przeczytano 583 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA