ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1553322911, active_ip = '54.236.246.85', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '82i0m6p9a4vr339mckj0b3msp2'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('54.236.246.85'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 727
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 572 WHERE article_id = 727 LIMIT 1
---
Wizyta w aptece dla starszych ludzi
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 26 Sep 2014

Wizyta w aptece dla starszych ludzi

Wielu z nas nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że dla części osób w naszym społeczeństwie wizyta w aptece może być prawdziwym wydarzeniem. No bo zastanówmy się – czym dla nas jest apteka? Miejscem, do którego wpadamy wtedy, kiedy my sami albo ktoś z naszej rodziny jest chory i jesteśmy zmuszeni wykupić receptę zapisaną przez lekarza, kupić witaminy czy suplementy diety lub po prostu wybrać leki na ból gardła czy ból głowy.

Tymczasem okazuje się, że szczególnie dla starszych ludzi apteka może być miejscem niezwykłym. Po pierwsze wynika to z faktu, iż w podeszłym wieku zazwyczaj zaczynają się nas imać różnego rodzaju choroby i dolegliwości. Wówczas ciągłe wizyty u lekarza lub w aptece nie są niczym niezwykłym. Emeryci często w aptekach zostawiają lwią część swoich oszczędności oraz emerytury.

Z tych też powodów ważny dla starszych osób jest kontakt ze sprzedawcą. Większość z nich nie wybiera aptek sieciowych w centrach handlowych, ale raczej mała rodzinna apteka zlokalizowana na uboczu będzie miejscem, gdzie skierują swoje kroki. Większość starszych osób ma swoje ulubione apteki, w których zawsze załatwia wszystkie sprawunki. To dla nich bardzo ważne, bo zazwyczaj dobrze znają farmaceutów pracujących w takiej aptece, a sprzedawcy znają ich. Codzienna kilkuminutowa pogawędka może być dla takiej osoby naprawdę zbawienna. Dlatego wydaje się, że małe rodzinne apteki nigdy nie upadną – taka apteka zawsze będzie tłumnie odwiedzana przez starszych ludzi.

Przeczytano 571 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze


  1. Apteka, podobnie jak przychodnia, a czasami także i sklep to miejsce gdzie ludzi e starsie przebywają dość czesto i gdzie są "zmuszeni" przebywać. Z jednej strony są to miesjca gdzie Ci ludzie muszą isć a z drugiej miejsca, gdzie Ci ludzie moga się spotkać, pogadać, ponarzekać itd. Każdy z nas lubi być w centrum zainetresowania i być w grupie podobnych mu osób - et miejsca właśnie takimi są.
    Reply

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA