ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1553322719, active_ip = '54.236.246.85', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '1eon0d31tn8k173gmjtqhol8n1'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('54.236.246.85'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 3215
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 521 WHERE article_id = 3215 LIMIT 1
---
Sterydy na siłę
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 25 Sep 2015

Sterydy na siłę

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

320px-Diphenhydramine_pills.jpgZ całą pewnością każdy kulturysta marzy o tym, aby trening i ćwiczenia na siłowni, a także odpowiednio dobrana dieta szybko przyniesie idealne wyniki i efekty, a przede wszystkim pozwoli uzyskać piękną rzeźbę ciała, oraz większą aniżeli dotychczas siłę. Jednakże bardzo wiele osób decyduje się na użycie w swych treningach środka pomocniczego, jakim są sterydy.

Sterydy, bowiem są rozwiązaniem, które pozwala nam nieco przyśpieszyć pracę mięśni, a tym samym możliwe staje się zredukowanie czasu ćwiczeń, które z kolei mogą nam przynieść efekty, o jakich po prostu marzymy. Jednakże zanim sięgniemy po sterydy wiedzieć musimy, że są one środkami hormonalnymi, które to nieumiejętnie przyjmowane mogą zaburzyć prawidłowe działanie naszego organizmu. Z tego też względu, jeżeli jest to już konieczne, starajmy się przyjmować hormony w taki sposób, aby nie szkodziły naszemu organizmowi, a przede wszystkim skonsultować się z lekarzem albowiem sterydy mogą być bardzo groźne dla naszego zdrowia a nawet życia.

Bezpieczny cykl przyjmowania sterydów

Warto wiedzieć, w jaki sposób stworzyć bezpieczny cykl przyjmowania sterydów. Jeżeli sięgamy po raz pierwszy w życiu po sterydy nie możemy brać mocnych i zaawansowanych środków. Jeśli chcemy uzyskać dobre efekty a dodatkowo pragniemy, aby sterydy były dla naszego organizmu po prostu bezpieczne, powinniśmy wybrać te, które mają niezwykle mało skutków ubocznych. Najbardziej i najczęściej polecany jest matanabol, albowiem jest relatywnie tani, ma dobre skutki, a przede wszystkim jest stosunkowo bezpieczny, co potwierdzają osoby, które przyjmowały go. Dodatkowo ma on charakter iniekcyjny zaś stosuje się go jedynie pięć dni, a przez kolejne działa on w naszym organizmie, zaś efekt ćwiczeń i diety jest o wiele lepszy, aniżeli bez zastosowania sterydów. Można także zastosować propionat testosteronu. Jest także stosunkowo bezpieczny, zaś w małych dawkach nie wpływa negatywnie na wątrobę. Te sterydy uznaną są za skuteczne, a zarazem najbardziej bezpieczne. 

http://sterydy.net/

Przeczytano 520 razy.

5.0/5(2 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA