ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1553322926, active_ip = '54.236.246.85', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'ntukus606uepce0gj6veiuc743'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('54.236.246.85'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 2668
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 520 WHERE article_id = 2668 LIMIT 1
---
Jeśli zdrowa żywność to przede wszystkim w Grecji
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 29 Sep 2014

Jeśli zdrowa żywność to przede wszystkim w Grecji

Grecja jest miejscem idealnym na wakacje i wspaniały wypoczynek. Panuje tam niezwykły klimat. Ponadto można tam zwiedzić bardzo wiele, przepięknych miejsc. To, co w znacznym stopniu wyróżnia to miejsce to także kuchnia. Często mówi się o tym, że kuchnię grecką wyróżnia przede wszystkim przygotowywanie zdrowych posiłków. Podstawowy element diety Greków to oliwa z oliwek, uprawiana tam i hodowana na szeroką skalę. Jest to źródło wielu mikroelementów, witamin i innych składników, mających bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie.

Oliwa z oliwek to najbardziej znany produkt uprawiany w Grecji i stosowany w tamtejszej kuchni. Nie bez powodu zaleca się go również w naszych licznych, rodzimych potrawach. Oprócz oliwy z oliwek, Grecy stosują na szeroką skalę w swojej kuchni różnego rodzaju owoce morza, które są również bardzo zdrowe. Ponadto znane są w tym rejonie ryby przyrządzane na przeróżne sposoby. Wszystkie te śródziemnomorskie składniki mają bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie. Dlatego też powinniśmy jak najbardziej wykorzystywać je w naszej kuchni, o ile to tylko możliwe. W Polsce znajduje się ponadto bardzo wiele restauracji greckich - warto je odwiedzić i spróbować tamtejszych potraw.

Przeczytano 519 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA