TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Jak zachować zdrowie i młody wygląd w okresie jesienno-zimowym?

Zima to czas trudny dla zdrowia i urody każdego z nas. Organizm jest przepracowany, zmęczony, zmaga się z niskimi temperaturami, wiatrem, a także wirusami i bakteriami grasującymi na każdym kroku. Dodatkowo niewielka ilość światła słonecznego utrudnia mu prawidłowe funkcjonowanie na wysokich obrotach. Nie musimy jednak od razu zapadać w sen zimowy, żeby przetrwać do wiosny. Wystarczy odpowiedni styl życia i kilka dodatkowych witamin i minerałów.

 

czytaj cały artykuł

Przeczytano 398 razy.

3.0/5(2 votes)

Jak spalić zbędne kalorie?

blue-aids-weight-loss.jpgSpalanie kalorii jest tym pojęciem, który budzi żywe zainteresowanie wielu ludzi. Mowa oczywiście w głównej mierze o tych osobach, które chcą co nieco tu i ówdzie zgubić, o tych osobach, które chcą się odchudzić. Możemy wskazać w tym miejscu na to, że podczas tej czy też innej czynności możemy zgubić określoną ilość kalorii, ale tak naprawdę nie można ogólnie stwierdzić, że stracimy tę, a nie inną ilość kalorii podczas wykonywania określonej czynności. To należy rozumieć nieco inaczej. Ilość zgubionych kalorii zależy bowiem od naszej masy ciała, od intensywności oraz od czasu podejmowanego wysiłku fizycznego. Dużą ilość zbędnych kalorii możemy stracić z pewnością podczas różnych form aktywności fizycznej. W tym miejscu warto zwrócić uwagę chociażby na bieganie, jazdę na rowerze czy też na skakanie na skakance.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 529 razy.

Oceń jako pierwszy

Sterydy na siłę

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

320px-Diphenhydramine_pills.jpgZ całą pewnością każdy kulturysta marzy o tym, aby trening i ćwiczenia na siłowni, a także odpowiednio dobrana dieta szybko przyniesie idealne wyniki i efekty, a przede wszystkim pozwoli uzyskać piękną rzeźbę ciała, oraz większą aniżeli dotychczas siłę. Jednakże bardzo wiele osób decyduje się na użycie w swych treningach środka pomocniczego, jakim są sterydy.

Sterydy, bowiem są rozwiązaniem, które pozwala nam nieco przyśpieszyć pracę mięśni, a tym samym możliwe staje się zredukowanie czasu ćwiczeń, które z kolei mogą nam przynieść efekty, o jakich po prostu marzymy. Jednakże zanim sięgniemy po sterydy wiedzieć musimy, że są one środkami hormonalnymi, które to nieumiejętnie przyjmowane mogą zaburzyć prawidłowe działanie naszego organizmu. Z tego też względu, jeżeli jest to już konieczne, starajmy się przyjmować hormony w taki sposób, aby nie szkodziły naszemu organizmowi, a przede wszystkim skonsultować się z lekarzem albowiem sterydy mogą być bardzo groźne dla naszego zdrowia a nawet życia.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 531 razy.

5.0/5(2 votes)

Jak skutecznie rzucić palenie?

6447341369_db970e431f_m.jpgOd jak dawna chcesz rzucić palenie? Od kilku miesięcy, roku, pięć lat? Nieważne jak długo borykasz się z nałogiem, jest kilka sposobów na ograniczenie palenia. Choć źródło uzależneinia tkwi w Twojej psychice, w walce mogą wspomóc Cię środki farmakologiczne. Warto spróbować i skończyć z paleniem raz na zawsze. Pomyśl o tym, zanim będzie za późno. Palenie grozi Ci nie tylko rakiem krtani i płuc. Pamietaj również o tym, że żółknie Twoja skóra, zęby i paznokcie... Trujesz też domowników, którzy zmuszeni są do biernego palenia. Zastanów się, zani m poraz kolejny zbagatelizujesz złowieszczy napis na cygaretkach „Palenie zabija”.

Nie pal odruchowo!

Pierwszym krokiem do rzucenia palenia jest uświadomienie sobie problemu. Większość palaczy udaje, że go nie ma

czytaj cały artykuł

Przeczytano 1067 razy.

4.0/5(1 votes)

Filtry do wody a Twoje zdrowie

Z kamieniem mamy do czynienia codziennie. Jest to osad, który osadza się na chromowanych elementach urządzeń, w których najczęściej znajduje się woda. Bardzo trudno go usunąć i do końca nie wiadomo jaki ma wpływ na ludzkie zdrowie.

Panie domu najczęściej narzekają z tego powodu a mężczyźni chcąc nie chcąc muszą coś na to poradzić. W artykule zostanie przedstawiony jeden ze sposobów radzenia sobie z tym często uciążliwym przyjacielem.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 401 razy.

Oceń jako pierwszy