TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Skuteczne usuwanie zmarszczek

thumb_1446734442_2d51ab602c44c3c9f965c0fKtóryś z polskich poetów twierdził, że „w zmarszczkach rozum mieszka, a gdzie głowa siwa, tam wszelka doskonałość zwyczajnie przebywa”. Trudno polemizować z wieszczem, ale prawda jest taka, że mimo wszystko wolimy zmarszczek jednak uniknąć, a przynajmniej opóźnić ich pojawienie się.

Z tego powodu, coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju zabiegi odmładzające, które pozwalają przedłużyć naszą młodość i po prostu czuć się dobrze we własnej skórze.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 489 razy.

5.0/5(1 votes)

Jaki krem na zimę wybrać?

Pielęgnacja skóry zimą- porady kosmetyczki

krem-do-twarzy_1.jpgSkładniki filmotwórcze, które przyczyniają się do zwiększenia bariery ochronnej skóry, pozostawiając tłustą warstwę zabezpieczającą, nie są jedynym niezbędnym składnikiem kremów zimowych. Ważne są również witaminy, które wspomogą regenerację. Substancje czynne regulują rogowacenie, stymulują procesy odnowy naskórka i skóry właściwej, chronią przed wolnymi rodnikami oraz łagodzą podrażnienia. Stosowanie odpowiedniego kremu zmniejsza ryzyko powstania odmrożenia, zabezpiecza kruche naczynia i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 475 razy.

5.0/5(1 votes)

Dermatologia – czym się zajmuje

Dermatologia zajmuje się przede wszystkim wyglądem i zdrowiem skóry. Stosuje się do tego bardzo wiele zabiegów, w zależności od przypadłości pacjentom zaleca się stosowanie leków lub też konieczne są niezbędne zabiegi, które mają na celu przywrócenie dobrego wyglądu skóry i jej zdrowia. Obecnie bez problemu można znaleźć lekarza takiej specjalizacji gabinetów jest coraz więcej, dzięki czemu dostęp do tego typu usług jest znacznie ułatwiony.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 785 razy.

Oceń jako pierwszy

Jak znaleźć dobrego dermatologa

Dermatolog jest lekarzem, którego coraz częściej odwiedzają osoby mające problemy ze swoją skórą. Powody tego są różne, chodzi zarówno o kwestie medyczne jak też estetyczne. Jednak aby leczenie było jak najbardziej skuteczne, ważny jest odpowiedni wybór lekarza, gdyż dzięki temu właśnie przyniesie ono zapowiedziane skutki. Dzisiaj takich specjalistów jest na rynku coraz więcej, dlatego też dostęp do takich usług jest niemal z każdym rokiem coraz łatwiejszy.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 716 razy.

Oceń jako pierwszy

Problemy skórne w zależności od wieku

W zależności od wieku możemy mieć różnorodne problemy ze skórą, dlatego też dermatolog dopasowując leczenie, musi brać pod uwagę przede wszystkim wiek zgłaszającego się do niego pacjenta. Młodzi ludzie znaczną część problemów skórnych mają przede wszystkim ze względu na wkraczania w wiek dojrzewania. Inaczej jest w przypadku osób dojrzałych i starszych.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 738 razy.

Oceń jako pierwszy