TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 24 Sep 2014

Wirtualne przymierzalnie ubrań

Choć wydaje się to nierealne, istnieją wirtualne przymierzalnie ubrań. Jest to drogi sprzęt, ale ma pojawić się również w Polsce. Klient wchodzi do galerii handlowej i jest zazwyczaj zdezorientowany. Mało który klient wie, po co dokładnie przyszedł, co chce kupić. Większość wchodzi z zamiarem kupienia fajnego ubrania, a już zwieńczeniem zakupów idealnych jest skompletowanie zestawu ubrań, które będą do siebie pasować. Niestety już z tą umiejętnością, sporo osób ma duży problem.

Z pomocą takim klientom przyjdą właśnie wirtualne przymierzalnie. Zaraz po przyjściu do galerii, klient wejdzie do takiej nietypowej przymierzalni, gdzie jego ciało zostanie dokładnie zeskanowane. W miejscu tym będą znajdować się 52 calowe ekrany i kamery wyposażone w czujniki 3D.

Lustra również nie są zwykłymi lustrami. Posiadają specjalne sensory, które rozpoznają głębię przestrzeni. Dzięki takiemu rozwiązaniu postać, sylwetka danego człowieka jest stale rejestrowana oraz analizowana.

Kolejno na obraz pochodzący z kamery automatycznie nakładane są zdjęcia poszczególnych elementów odzieży, bluzki, żakiety, spódnice, spodnie, które następnie dopasowywane są do sylwetki danej osoby.

Czy odzież może być tak dokładnie dopasowana, czy naprawdę zostanie dokładnie dobrana do naszej figury?

Wszystko jest możliwe, ponieważ ruch danej osoby jest cały czas generowany, zapisywany ze wszystkich stron.
W pamięci przymierzalni jest większość odzieży znajdującej się w sklepie. Dostajemy zatem wydrukowaną ich listę, wraz z cenami.

Przeczytano 574 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA