TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Tue, 23 Sep 2014

Trik telefonii komórkowej na całkiem duże pieniądze

Żyjemy w czasach, gdzie każdy, również sieci telefonii komórkowy próbują na nas swoich trików, przekłamań, wszystko po to aby nas zmylić, a jeszcze na tym zarobić, choć przeciętny użytkownik nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.

Pod koniec ubiegłego roku sieć Play weszła na rynek z ofertą, według której za kilka złotych, sumę niewielką dla większości ludzi dostawało się doładowanie transferu MB. Wszystkie bonusy łączące się z tą promocją ważne miały być, według regulaminu, 30 dni kalendarzowych od dniach ich nam przyznania.

Po uruchomieniu przychodzi informacja, o której godzinie został uruchomiony bonus, gdzie można sprawdzać stan konta, czyli na jakiej stronie lub jaki kod wykorzystać do sprawdzenia pozostałego stanu konta. Teoretycznie dane z dwóch powyższych źródeł powinny się pokrywać.

Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważna jest godzina zawarcia umowy na usługi dodatkowe. I tutaj jest właśnie problem wielu użytkowników. Jeśli w ostatnim dniu 30 dniowej promocji mamy jeszcze do wykorzystania transfer, korzystamy z niego w pełni, ale nie patrzymy na godzinę. Nie myślimy jak jest to istotne.

Zważywszy też na fakt, że w błąd może wprowadzać strona sieci, na której stan konta utrzymuje się do godziny 24 tej, czyli pełnej doby, gdzie w rzeczywistości doba kończy się o godzinie zawarcia umowy, czyli np. o 11, czy 14tej.

Teoretycznie można egzekwować swoje pretensje w stosunku do operatora, ale wniosek nasuwa się jeden. Warto bardzo dokładnie czytać umowy, jakie się podpisuje.

Przeczytano 629 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA