TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 25 Aug 2014

Nakładki na telefony

Nakładki na telefony to nowość wśród akcesoriów. Są one ciekawą alternatywą dla tradycyjnego futerału na komórkę. Chronią telefon przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Dużą zaletą jest fakt, że posiadają otwory, które umożliwiają dostęp do bocznych klawiszy, aparatu, miejsca na kabelek ładowarki. Nakładki najczęściej mają kształt, który pozwala na ochronę tyłu i boków telefonu - są idealne dla ekranów dotykowych. Zwykłe futerały na ogół trzeba zdejmować przy chęci skorzystania ze smartfonu. Nakładki są najczęściej robione z twardego, sztucznego tworzywa lub miękkiej gumy. Jeżeli komuś zależy na większej ochronie również ekranu poza pokrowcem może zdecydować się na folię ochronną.

Specjalne nakładki można bez trudu kupić jeżeli mamy popularny model telefonu. Pojawiają się też fantazyjne akcesoria GSM, które mają więcej funkcji, niż tylko chronić telefon przed mechanicznymi urazami. Najciekawsze póki co wydają się nakładki na iPhone. 4ithums to pokrowiec, który posiada małe wypustki w miejscu, gdzie znajduje się dotykowa klawiatura w telefonie - korzystając z niej mamy wrażenie, tak jakby iPhone posiadał klawiaturę. Ciekawy gadżet dla osób od dawna korzystających tylko z telefonów dotykowych. Inna nakładka - GoPano pozwala na robienie filmów i zdjęć panoramicznych po jednym naciśnięciu klawisza. Na wydanie oryginalnej pokrowca zdecydowała się też motorola - ich futerał pomaga gromadzić i organizować kontakty oraz napływające wiadomości - prawdziwa gratka dla kogoś kto ceni sobie indywidualne akcesoria GSM. Trudno nie stwierdzić, że fani iPhone to osoby kochające oryginalne gadżety.

Przeczytano 630 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA