TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Grill elektryczny w kuchni

grillelektryczny1.jpg

Codziennie potrzebujemy pomocy w kuchni w czasie gotowania i bardzo dużą ilość rzeczy i potraw musimy zastępować. Dajmy na to na przykład sytuacje w której jest zima a my mamy ochotę na nie tłustą i nie smażoną karkówkę z grilla, jednak to chyba normalne jest dla każdego, że rozpalenie go w takiej sytuacji jest dosłownie nie możliwe.czytaj cały artykuł

Przeczytano 624 razy.

Oceń jako pierwszy

Sprzęt i akcesoria pralnicze

clothespins-619845_640.jpgUpraszczając pranie przemysłowe można podzielić na dwa rodzaje:

  • pranie wodne, czyli proces technologiczny prania odbywa się z użyciem wody i najczęściej detergentu;
  • pranie na sucho ( inaczej pranie chemiczne), czyli proces chemiczny prania bez użycia wody, gdzie czynnikiem czyszczącym są specjalne rozpuszczalniki organiczne.

Do obu tych rodzajów potrzebne są oczywiście inne maszyny pralnicze.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 475 razy.

5.0/5(1 votes)

Alkomaty w Alkohit.pl

AlkoHit.jpgAlkomat jest urządzeniem niezbędnym dla każdego kierowcy, któremu, nawet okazjonalnie, zdarza się spożywać alkohol. Być może nawet jest to urządzenie szczególnie dedykowane osobom, które nie piją alkoholu codziennie i z tego powodu nie mają rozeznania, czy ich organizm uporał się już ze skutkami spożycia i czy mogą bezpiecznie siadać za kierownicą.

W każdym jednak przypadku alkomaty przeznaczone są dla ludzi, którzy myślą; którzy posiadają wyobraźnię; i którzy kogoś kochają i nie wyobrażają sobie, by jeden głupi wyskok mógł zniweczyć wszystko, co jest dla nich ważne.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 467 razy.

5.0/5(1 votes)

Pralnicowirówka

thumb_powertrans_s.jpgDo grupy maszyn pralniczych, stosowanych w pralniach przemysłowych, zaliczyć możemy wiele rozmaitych urządzeń, charakteryzujących się odmiennymi zasadami działania, parametrami oraz specjalizacją.

Tak duża różnorodność jest przede wszystkim efektem z=różnicowanych potrzeb, jakie te urządzenia mają zaspokajać. Pralnice i pralnicowirówki niezbędne są bowiem do prawidłowego funkcjonowania różnego typu zakładów przemysłowych oraz instytucji i placówek medycznych, także hoteli, pensjonatów i tym podobnych.czytaj cały artykuł

Przeczytano 385 razy.

5.0/5(1 votes)

Technologie dotykowe

thumb_smartphone-312816_640.jpgPoziom fajności

Nowoczesne technologie mają to do siebie, że są fajne. Oczywiście, „poziom fajności” jest pojęciem względnym, ale trudno zaprzeczyć, że technika staje się coraz bardziej intuicyjna i przyjazna użytkownikowi. Wystarczy spojrzeć na małe dzieci, które nie potrafią się jeszcze podpisać, nie znają tabliczki mnożenia, ani nawet własnego adresu, a jednocześnie nie mają najmniejszych problemów z włączeniem sobie bajki na telefonie mamy. Nowoczesne technologie znają się odgadywać nasze zamiary i są skonstruowane w taki sposób, ab korzystanie z nich była maksymalnie proste, ergonomiczne, a jednocześnie dawało sporo frajdy.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 436 razy.

4.0/5(3 votes)