ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558515338, active_ip = '34.204.0.181', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '232rus2gn0trp4lij4uaj3e1v3'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.204.0.181'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 807
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 630 WHERE article_id = 807 LIMIT 1
---
Klimatyzacja w samochodach i dbanie o nią
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 24 Sep 2014

Klimatyzacja w samochodach i dbanie o nią

Serwis samochodowy jest miejscem często odwiedzanym przez większość z nas. Samochody często mają drobne usterki jak i poważne uszkodzenia. Są też elementy które mimo iż działają sprawnie bez corocznych zabiegów kosmetycznych mogą mieć na nas szkodliwy wpływ. Takim elementem jest klimatyzacja. Mimo że pozornie wszystko wygląda jak należy to wewnątrz zalegają się licznie bakterie, grzyby i pleśń. Wdychamy wtedy te wszystkie szkodliwe substancje co może poważnie zagrozić naszemu zdrowiu.

Serwis samochodowy w swojej ofercie dotyczącej klimatyzacji stosuje przede wszystkim odgrzybianie i dezynfekcje a także napełnia klimatyzację. Powyższe zabiegi sprawiają ,że klimatyzacja odzyskuje sprawność z dawnych lat a zarazem nie szkodzi zdrowiu. taki właśnie serwis zwykle nie przekracza kosztu 200 zł. Oczywiście uszkodzenia mechaniczne naszej Klimy to znaczne wyższe koszty zwłaszcza gdy uszkodzeniu ulega ważny element układu. Dlatego warto co roku przeprowadzić przegląd aby uniknąć przykrych konsekwencji i mieć pewność że klimatyzacja w naszym samochodzie działa bezbłędnie.

Obecnie klimatyzacja przez większość producentów aut jest montowana seryjnie. Szczególnie przydatna bywa zwłaszcza w czasie lata, podczas niezwykle wysokich i uciążliwych temperatur. Działa zazwyczaj dość szybko, wystarczy jedynie kilka minut, aby temperatura w samochodzie osiągnęła wymagany przez nas poziom. Na rynku pojawia się także coraz więcej produktów, które mają sprawiać, że korzystanie z niej będzie o wiele przyjemniejsze, jak na przykład specjalne odświeżacze do klimatyzacji, dzięki którym wydobywający się z niej zapach jest o wiele przyjemniejszy. Można je dzisiaj kupić bez problemu w każdym sklepie, w którym sprzedaje się produkty przeznaczone do pielęgnacji aut.

Przeczytano 629 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA