ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1556064506, active_ip = '3.80.224.52', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'nre9ajt8i0f18tuehntkookpi1'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('3.80.224.52'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1478
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 331 WHERE article_id = 1478 LIMIT 1
---
Wraca moda na stare ciuchy
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Sat, 4 Oct 2014

Wraca moda na stare ciuchy

Oldschool to określenie, stosowane przede wszystkim w odniesieniu do ubrań. Zazwyczaj oznacza ono nowe ubrania, wzorowane jednak zarówno pod względem wyglądu jak też bardzo często materiału wykonania na ubraniach modnych kilka czy nawet kilkanaście lat temu. Obecnie moda na ubrania z tamtych lat jest bowiem bardzo popularna, coraz więcej osób wybiera takie właśnie ubrania.

Czapki oldschool są bardzo modne, dlatego też nie dziwi fakt, że na rynku jest ich coraz więcej. firmy zajmujące się produkcją odzieży doskonale wiedzą, że każdy klient poszukuje czegoś innego, dlatego też bardzo często prezentują bardzo wiele produktów, co sprawia, że ich oferta jest dla klientów korzystna. Zazwyczaj czapki tego typu są dodatkiem do innych ubrań z tego typu kolekcji.

Moda na ubrania z dawnych lat wraca, przede wszystkim ze względu na ich niezwykłą kolorystykę oraz bardzo często formy ubrań, niezwykle wygodne. Dlatego też nie dziwi fakt, iż obecnie ubrania w tym stylu produkuje niemal każda firma odzieżowa, zwłaszcza te które zajmują się produkcja ubrań dla młodych ludzi. To właśnie oni bowiem najczęściej wykazują nimi zainteresowanie.

Bez problemu ubrania tego typu można kupić na przykład w Internecie, jest bardzo wiele sklepów zajmujących się sprzedażą ubrań w stylu oldschool. Ponieważ sklepy online bardzo często oferują o wiele bardziej przystępne ceny niż sklepy stacjonarne, nie dziwi coraz większa ich popularność i coraz większa ilość prezentowanych w nich produktów. Dzięki temu sklepy mogą liczyć na coraz większą ilość klientów.

Przeczytano 330 razy.

5.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA