ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1556066824, active_ip = '3.80.224.52', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'qj1tu955de5rq52e70343k4fi6'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('3.80.224.52'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1479
---
Stare jest modne
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Sun, 5 Oct 2014

Stare jest modne

Moda na ubrania z dawnych lat jest widoczna wszędzie . Oldschoolowe czapki z daszkiem z pewnością dzisiaj są znane niemal każdemu zwłaszcza młodym ludziom, którzy coraz częściej wybierają je jako nieodłączny element ich garderoby. Uważają je obecnie za hit i niemal obowiązkowy przedmiot, bez tego nie czuja się bowiem modnie. Nawet najbardziej znane gwiazdy filmu czy muzyki można dzisiaj coraz częściej zobaczyć w takich właśnie czapkach.

Bardzo często tego typu elementy stroju, jak właśnie czapki z daszkiem, są kupowane przez młodych ludzi właśnie pod wpływem tego, że zakładają je znane gwiazdy. To właśnie one bardzo często kreują nowoczesne style w modzie. Styl oldschoolowy staje się coraz bardziej popularny, dlatego też nie dziwi coraz większa ilość produktów z tej właśnie kategorii na rynku.

Firmy produkujące odzież, szczególnie przeznaczoną dla młodzieży, dbają dzisiaj o to, aby takie właśnie elementy pojawiły się w ich ofercie. Dlatego też starają się, aby bez problemu młodzież mogła zakupić elementy ubrania, które spełniają ich wymagania, zaś oldschoolowe czapki z daszkiem z pewnością do nich należą.

Przede wszystkim chodzi o ich kształt, przypominający czapki noszone kilkanaście lat temu. Ważna jest także ich kolorystyka, jak najbardziej nawiązująca do kolorystyki czapek z tamtych lat. Bardzo często firmy starają się wykonywać ubrania z podobnych materiałów, aby jak najbardziej przypominały te z dawnych lat. Dlatego też ich projektowaniem zajmują się osoby, mające w tym zakresie odpowiednią wiedzę.

Przeczytano 371 razy.

4.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA