ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1556066724, active_ip = '3.80.224.52', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'ak488b2tjhm0urf65952p0tud7'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('3.80.224.52'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1480
---
Ochrona głowy
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Mon, 6 Oct 2014

Ochrona głowy

Super i odlotowe czapki każdy pragnie nosić. Jeśli już trzeba, to chce się mieć coś naprawdę fajnego i oryginalnego. Wiele osób czapkę z daszkiem nosi tylko dlatego, że lubi. Niezależnie od pogody, o wiele lepiej się czują, kiedy mają ją na głowie. Większość pragnie mieć oldschoolowe czapki z daszkiem, które posiadają mnóstwo zalet.

Jeśli noszenie czapki, ma sprawić przyjemność, to szkoda nie kupić takiej, jak się akurat podoba. Zwłaszcza młodzież bardzo lubi się wyróżniać. Jest im to bardzo potrzebne, bo w szkole z jednej strony pragną pokazać swoją indywidualność a z drugiej chcą się integrować z innymi. Poprzez ubiór i wszelkie dodatki starają się to podkreślać siebie. Nierzadko mają swój styl i zgodnie z nim zaczynają się ubierać. W żaden sposób nie jest to nic dziwnego, wręcz przeciwnie. Próbują odnaleźć siebie i swoje miejsce w grupie.

Czapki z daszkiem mogą być także noszone zimą, choć wtedy już nie jest to samo. Najczęściej wiosną i latem zakłada się je. Jest to nakrycie głowy, które bardzo dobrze się sprawdza w ochronie przed promieniowaniem słonecznym. Daszek spełnia nie tylko funkcję estetyczną, ale także funkcję ochronną na twarz i oczy. Odbijają promienie słoneczne. Nie zwalnia to jednak z noszenia okularów przeciwsłonecznych, które chronią siatkówkę oka przed uszkodzeniami.

Najważniejsze jest to, aby czapka w ogóle na głowie się znajdowała. Niektórzy preferują tylko i wyłącznie daszki, ale niestety to nie spełnia swojego zadania. Musi być to cała czapka, gdyż tylko wtedy chroni głowę przed przegrzaniem. Warto na lato wybierać z cienkiego i jasnego materiały, a na jesień i wiosnę z ciemniejszego i grubszego. O każdej porze roku spełnia inne zadanie.

Przeczytano 364 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA