ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558516278, active_ip = '34.204.0.181', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '24oop03ca6bqc8mojfqt8avhp7'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.204.0.181'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 1860
---
Robienie zakupów przez internet
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Tue, 2 Sep 2014

Robienie zakupów przez internet

W obecnych czasach w internecie można kupić już niemal wszystko. Część z nas całkowicie nawet zrezygnowała z normalnych zakupów, gdyż właściwie wszystko - łącznie z zakupami spożywczymi - można zamówić z dostawą do domu. Dzięki temu możemy kupować wtedy, kiedy mamy na to czas - niekoniecznie w godzinach otwarcia sklepu, ale nawet w środku nocy czy nad ranem. Ponadto dzięki licznym promocjom oszczędzamy nie tylko czas, ale i pieniądze. Wszystkie towary są nam dostarczane bezpośrednio do domu, dzięki czemu nie musimy nosić niczego ciężkiego. Same plusy, prawda?

W internecie możemy znaleźć sklepy każdego rodzaju - znajdzie się tutaj zarówno sklep spożywczy jak i apteka internetowa oraz sklep odzieżowy. Niektórzy uważają, że kupowanie w internecie, zwłaszcza ubrań, wiąże się z dużym ryzykiem. Nie możemy przecież przymierzyć wybranego ubrania ani dotknąć materiału, z jakiego jest zrobiony. To prawda, większość z nas nadal woli kupować ubrania w normalnych sklepach. Ale z drugiej strony, z jakim ryzykiem może wiązać się na przykład apteka internetowa? Właściwie z żadnym. Leki to leki - wszędzie są takie same. Jeśli mamy receptę, nie możemy dokonywać żadnego wyboru, zaś jeśli jej nie posiadamy - kupno leków przez internet absolutnie niczym nie różni się od ich kupna w aptece stacjonarnej. Co więcej, możemy uniknąć częstych wścibskich pytań i spojrzeń farmaceutów i innych osób stojących w kolejce w sytuacji, gdy kupujemy coś wstydliwego. Nie da się zatem ukryć, że kupowanie przez internet to właściwie same zalety.

Przeczytano 344 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA