ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558516302, active_ip = '34.204.0.181', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'b6sg3o69sfiqehhc5ovdk29r80'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.204.0.181'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 689
---
Kod QR i jego zastosowanie
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Sun, 24 Aug 2014

Kod QR i jego zastosowanie

Kod QR to bardzo ważny element w dzisiejszych czasach, ale by z łatwością umieć go odczytać musimy posiadać do tego odpowiedni model telefonu lub też iPhona, ponieważ inaczej się nie da tego zrobić. Również do generacji takiego kodu QR potrzebna nam jest odpowiednia aplikacja która się nam uruchomi dlatego też na rynku jest ich ogromny wybór ale niektóre są jednak płatne na co trzeba zwrócić szczególną uwagę lub też skorzystać z darmowej.

W różnych serwisach znajdują się te kody i aplikacje które je otwierają dlatego też nie trzeba wgrywać pliku graficznego do własnych serwerów lub też można go dokładnie skopiować a jeżeli chodzi o blogi internetowe to bardzo często generowanie kodu QR odbywa się automatycznie tylko, że wtedy posiada już on inny wpis. Jeżeli chodzi o generowanie kodu online to trzeba wypełnić formularz który taki kod QR nam udostępni.  Wygląda on jak kod kreskowy w którym są zakodowane dokładnie dane do różnego rodzaju stron, dlatego też warto zakupić sobie nowy telefon by móc sprawdzać takie kody w każdym czasie i zakątkach całego kraju .

Taki kod można odczytać nawet jak jest pomniejszony i wszystko na nim widać jak i również można go zeskanować jeżeli jest taka potrzeba. Program do generowania takiego kodu QR posiada różne tryby i wielkości które potem wkleja się na określoną stronę i w taki sposób może odbywać się taka generacja. Taki kod QR został wynaleziony przez firmę japońską i jest to kod modularny. Czyli jest możliwe kodowanie różnego rodzaju znaków i jest on w dwóch odmianach: podstawowy i rozszerzony.

Obecnie jest on stosowany coraz powszechniej w bardzo wielu dziedzinach naszego życia, a jego zadaniem jest przede wszystkim ułatwianie w dużym stopniu dostępu do wielu danych. Dlatego też coraz więcej osób z nich korzysta i poszukuje informacji na ich temat.

Przeczytano 265 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA