ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558515834, active_ip = '34.204.0.181', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '12332t598sc1h8u5ej1s1v2287'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.204.0.181'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 3307
---
Agencja interaktywna z Krakowa
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 30 Oct 2015

Agencja interaktywna z Krakowa

thumb_Gebuko.jpgFirma Gebuko Sp. z o. o. zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym, a tak naprawdę – zwiększaniem rozpoznawalności innych firm, a co za tym idzie – ich obrotów.


Jak to działa i dlaczego jest skuteczne?


Na marketing internetowy składa się wiele działań, mających tak naprawdę wspólny cel – zbudowanie w świadomości potencjalnych klientów przeświadczenia, że jakaś firma istnieje, działa w konkretnej branży i że jest ona godna zaufania. Oczywiście, aby osiągnąć taki efekt, nie wystarczy wrzucony gdzieś przypadkiem baner, czy opinia zadowolonego klienta (ani nawet stu). Jeżeli naprawdę chcemy zwiększyć swoje obroty i wejść na pewien poziom biznesu, będziemy potrzebować kompleksowej, przemyślanej strategii budowania marki, a co za tym idzie – odpowiednio przeprowadzonej kampanii.

Gebuko Sp. z o. o., bazując na swojej wiedzy oraz doświadczeniu w tym zakresie, oferuje szereg usług związanych z marketingiem internetowym. W zależności od przyjętej strategii, mogą to być pop-upy, bannery, pozycjonowanie, a także zyskujący coraz większe znaczenie copywriting.


Czym jest copywriting?


Najprościej mówiąc, jest to tworzenie treści, które sprawią, że klienta nie trzeba szukać, bowiem on sam nas znajdzie. Jak to możliwe? Kluczem do sukcesu jest pewne odwrócenie kolejności – w klasycznej reklamie to my staramy się przekonać potencjalnych klientów, że jesteśmy świetni i że trzeba odwiedzić naszą stronę lub sklep. W przypadku copywritingu dajemy klientowi coś zupełnie za darmo – tym magicznym prezentem jest wiedza na tematy, których on sam szukał w Internecie. Za pomocą artykułów i serwisów tematycznych oraz poradnikowych dajemy klientowi to, czego poszukuje, jednocześnie – zupełnie nienachalnie i jakby „przypadkiem” przekonując go do siebie. Oferując wiedzę i porady budujemy swój wizerunek eksperta, któremu warto zaufać, a stąd już tylko krok do udanej transakcji.


Unikalne treści o wysokiej jakości merytorycznej pozwalają osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarkach, a także sprawiają, że klient z przyjemnością i ciekawością odwiedza naszą stronę, pragnąc zapoznać się z kolejnymi poradami, co w trwały sposób przywiązuje go do danej marki.


Partnerstwo


Gebuko sp. z o. o. to przede wszystkim partner biznesowy. Organizowane przez firmę kampanie są zawsze „szyte na miarę”, z uwzględnieniem specyfiki konkretnej firmy oraz jej indywidualnych wymogów. Gebuko zawsze pozostaje otwarte na nietypowe propozycje i pomysły, zgodnie z zasadą, że nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko takie, których nikt nie dokonał. Na razie.

Przeczytano 401 razy.

5.0/5(3 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA