ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1556064465, active_ip = '3.80.224.52', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = '1sve62t0avqv63tmeu2jquv2t7'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('3.80.224.52'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 3455
---
Jak mieć piękne oczy bez makijażu?
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Sun, 14 Feb 2016

Jak mieć piękne oczy bez makijażu?

W godzinach porannych, pamiętaj, że powinnaś używać lżejszego kremu wokół oczu. Unikaj natomiast stosowania kremu na powieki. Krem nakładaj w kierunku kości oczodołów, delikatnie mieszaj w górę i zatrzymaj na linii rzęs. Nałożenie kremu do wewnątrz, może pogorszyć stan Twojej skóry i spowodować obrzęki, więc staraj się być delikatna podczas aplikowania kremu.

Ważne jest unikanie zalania wodą skóry wokół oczu, ponieważ może spowodować to opuchnięcie. Warto też stosować delikatnie krem pod oczami, nakładać krem o wielkości ziarnka ryżu.

Krople do oczu

Możesz też używać rozjaśniających kropli do oczu. To idealne rozwiązanie dla tych osób, które cierpią na alergię lub mają zmęczone oczy. Krople do oczu mogą bowiem pomóc odmłodzić Twoje oczy i przynieść ulgę, zwłaszcza wtedy, gdy czujesz, że są podrażnione. Mogą również skutecznie pomóc w zmniejszeniu zaczerwienia oczu. Dostępne są również na rynku krople do oczu, które są specjalnie zaprojektowane, aby rozjaśnić Twoje oczy. Zawsze też porozmawiaj ze swoim lekarzem rodzinnym o tym, czy możesz zastosować nowy produkt.

Jeśli zaś masz regularnie podpuchnięte oczy, może być to znak, że masz zaburzoną równowagę. Na przykład możesz być uczulona na coś lub możesz niewystarczająco się wysypiać.

 

Skóra wokół oczu

Pamiętaj też, że istnieje obecnie na rynku wiele produktów, które zmniejszają opuchliznę. Pomagają one wygładzić Twoją skórę wokół oczu. Warto wybrać takie kremy, które są lekkie, chłodzą i szybko wnikają w głąb skóry.

Przemywaj rano twarz lodowatą wodą, by zmniejszyć stan zapalny. Użyj chłodnych okładów pod oczami, z ogórkiem, łyżką chilli, torebką zielonej herbaty i paczki lodu. Używaj też maski pod oczu z efektem chłodzącym. Zanurzaj waciki w trzech częściach wody i jednej części serum do skóry i umieść je na oczy. Delikatnie masuj okolice oczu, aby zmniejszyć ich obrzęk i zrelaksować mięśnie. Zawsze podkręcaj rzęsy. Daj impuls swoim rzęsom, przez ich podkręcanie. Dzięki Twoje rzęsy będą grubsze, pełniejsze i dłuższe. W ten sposób oczy będą również większe i bardziej rozbudzone.

Zawsze trzymaj lokówkę tak, jakbyś trzymała nożyczki. Pobierz pasek z lokówki aż do nasady rzęs i umieść ją w pozycji pionowej, tak by krzywa wychodziła na zewnątrz. Aby uzyskać pięknie podkręcone rzęsy, włącz narzędzie do góry tak, aby krzywa lokówki była zgodną z krzywa zginania się powieki.

Najważniejsze jednak, aby mieć piękne promienne oczy, jest utrzymanie zdrowego stylu życia. W ten sposób uzyskasz naturalny blask.

Pamiętaj też, aby regularnie ćwiczyć. Nawet krótki spacer może pomóc Ci rozjaśnić oczy i przyspieszyć proces odwadniania z okolic oczu, jeśli są obrzęknięte.

Wreszcie upewnij się, że jedzenie jest prawidłowe. Jeśli masz cienie, może być to objaw niedoboru żelaza. Spróbuj jeść pokarmy bogate w żelazo, takie jak brązowy ryż, szpinak, soczewica i śliwki.

 

Na koniec pamiętaj, że zaufanie jest prawdziwym sekretem całego piękna. Możesz czuć się piękna, nawet bez makijażu oczu. Wystarczy tylko, by czuć się pewna siebie we własnej skórze.

Zapraszam na bloga: http://www.fitnesswomen.pl

 

Justyna Kaczor

Przeczytano 859 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA