TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Sat, 20 Sep 2014

Symulatory

Jako gry komputerowe, symulatory to przede wszystkim symulatory obsługiwania różnych pojazdów np. samolotów, statków, i samochodów.

Symulator ma w założeniu jak najbardziej odzwierciedlić warunki realne. Dobre symulatory lotu np. Microsoft Flight Simulator stawiają właśnie na realizm. Dlatego, nie są to raczej gry zręcznościowe - gracz musi naprawdę się przyłożyć i wykonać operacje takie same jak w realnym świecie. Z tego względu symulatory mogą też być świetnym wstępem do prawdziwej obsługi samolotu. Inne tego typu gry zawierają więcej elementów zręcznościowych, i aby ułatwić rozgrywkę, czynności techniczne są zredukowane do minimum.trans.gif

Symulatory samochodowe, obecnie nastawione są na maksymalny realizm jeśli chodzi o odtworzenie rzeczywistości widzialnej (bardzo starannie odwzorowane modele samochodów), natomiast sama jazda jest z silnymi elementami zręcznościowymi, ponieważ np. kraksa przy 180 km/h skończyłaby się skończeniem rozgrywki.

Były też gry symulujące np. park rozrywki, lub prowadzenie szpitala, zaliczylibyśmy je raczej do gier ekonomicznych.

Przeczytano 316 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA