ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558515434, active_ip = '34.204.0.181', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'fcat0k03oqfnvopi300mapl9e7'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('34.204.0.181'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 2217
---
Niezbędne wyposażenie dla żeglarza
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 1 Oct 2014

Niezbędne wyposażenie dla żeglarza

Aby móc żeglować, trzeba przestrzegać wielu reguł i zasad. Jedną z takich zasad jest odpowiednia długość żaglówki. Osoby, które nie posiadają jeszcze uprawnień żeglarskich mogą jedynie żeglować jachtami, których całkowita długość nie przekracza 7,5 metra. Osoby, chcące pływać większymi jednostkami muszą już posiadać odpowiednie uprawnienia, potwierdzone patentem nadanym przez Polski Związek Żeglarzy. Chcąc zapoznać się z zarówno mniejszym, jak i większym sprzętem żeglarskim, warto odwiedzić sklep żeglarski, a wtedy będzie można zobaczyć to wszystko z bliska. Ci, którzy nie mają uprawnień żeglarskich pływają sobie bardziej amatorsko, ponieważ żeglowanie uważają za doskonałą formę spędzania wolnego czasu. Wielu profesjonalistów zaczynało właśnie od tego, a dopiero później poszli na kursy i szkolenia, po których stali się doświadczonymi żeglarzami.

Dla zawodowego żeglarza, sklep żeglarski powinien być drugim domem, ponieważ tam znajdzie on wszystko to, co jest mu niezbędne do odbycia niezapomnianej podróży. Sklepy tego typu można wyszukać obecnie praktycznie bez najmniejszego kłopotu. Niezwykle szeroko się one reklamują, aby dzięki temu dotrzeć do jak największej ilości zainteresowanych takimi produktami osób. Wiele takich sklepów reklamuje się przede wszystkim w Internecie, gdyż tam zagląda obecnie coraz więcej osób.

Przeczytano 594 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA