ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1553322709, active_ip = '54.236.246.85', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'lrks5mic5di9q2vfbm0sqg58v5'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('54.236.246.85'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 3390
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 389 WHERE article_id = 3390 LIMIT 1
---
Jak wybrać salę weselną?
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Wed, 16 Dec 2015

Jak wybrać salę weselną?

a.jpgWesele to jedna z najważniejszych imprez w życiu. Właśnie dlatego miejsce, w którym odbędzie się wesele ma tak duże znaczenie. Na rynku usług weselnych dostępnych jest wiele domów weselnych oferujących piękne sale dostosowane do oczekiwań młodych par. Podpowiadamy, jak wybrać idealny dom weselny.

Warto dokładnie przemyśleć wybór lokalu, w jakim będzie zorganizowane wesele. W tym przypadku najlepiej skorzystać z propozycji wyspecjalizowanego domu weselnego. Po pierwsze taki lokal oferuje salę specjalnie dostosowaną do organizacji imprez, posiada własne zaplecze gastronomiczne z bogatym menu weselnym, profesjonalną obsługę oraz dodatkowe usługi, tj. puszczanie lampionów, fontanna czekoladowa czy wiejski stół. Po drugie taki wybór minimalizuje ryzyko wystąpienia wpadek organizacyjnych i nieprzewidzianych kosztów pojawiających się często podczas samodzielnego przygotowywania wesela.

Rozmiar ma znaczenie

Wesele w dużym domu weselnym to doskonała propozycja w przypadku wesela organizowanego na liczbę powyżej 120 osób. Decydując się na taki wybór zyskujemy gwarancję zapewnienia odpowiedniego pomieszczenia dla dużej ilości gości. Oprócz tego taki dom weselny jest w stanie zapewnić nam profesjonalne usługi w zakresie wystroju sali oraz zachowanie prywatnego charakteru imprezy dzięki ogrodzeniu, które na czas trwania imprezy zostaje zamknięte, a parking przeznaczony jest wyłącznie do dyspozycji gości weselnych.

Urok kameralnej sali

Wiele domów weselnych posiada w ofercie także mniejsze sale, które świetnie sprawdzają się w przypadku organizacji niewielkich przyjęć weselnych, np. na 60 czy 80 osób. Dzięki lokalizacji znajdującej się zwykle w centralnej części miasta, goście będą mogli szybko i łatwo do niego dotrzeć, np. komunikacją miejską.

Pamiętaj o zarezerwowaniu właściwego terminu!

Oprócz wyboru domu weselnego, w którym odbędzie się uroczystości weselna kluczowy jest również termin jej organizacji. Najlepszą i jednocześnie najbardziej obleganą porą jest okres wiosenno-letni. Wtedy mamy szansę skorzystać z usług domów weselnych posiadających własne ogrody czy tarasy umożliwiające zorganizowanie atrakcji na świeżym powietrzu.

Źródło: Dworek Arkadia - dom weselny z Piotrowic koło Lublina

Przeczytano 388 razy.

5.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA