TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Thu, 18 Sep 2014

Kilka słów o monitoringu w domu.

Wiele osób marzy o tym, aby mieszkać we własnym domu z pięknym ogrodem, gdzieś na uboczu, z dala od miejskiego zgiełku. Taka lokalizacja poza wieloma plusami ma jednak także minusy, jak między innymi łatwy kąsek dla złodziei - chyba, że dom zostanie właściwie zabezpieczony. Nie chodzi jednak tylko i wyłącznie o porządne antywłamaniowe drzwi czy okna, na które bardziej wprawiony złodziej znajdzie sposób. Dlatego też coraz to bardziej popularne stają się systemy alarmowe i monitoring. Co więcej takie systemy telewizji przemysłowej tj. właśnie monitoring, trafiając z różnych magazynów i firm do naszych domów służą nie tylko do monitorowania sytuacji na zewnątrz naszej posesji, ale również wewnątrz. Dzięki kamerze i podglądowi z niej możemy na bieżąco obserwować co robią nasze dzieci, jeśli jesteśmy zajęci czymś w innym pomieszczeniu, możemy też obserwować osoby zatrudnione do opieki nad naszymi dziećmi.

Obecnie spędzamy o wiele więcej czasu poza domem niż w nim, dlatego też na czas naszej nieobecności musimy zadbać o to, aby dom był bezpieczny, a także nasi bliscy, którzy w nim przebywają. Warto zwrócić uwagę na takie rozwiązanie jak między innymi kamery internetowe. Są to zazwyczaj kamery o wysokiej rozdzielczości. Możemy na bieżąco monitorować sytuację w naszym mieszkaniu przez sieć niezależnie od tego, gdzie jesteśmy. Możemy też nabyć bardzo małą kamerę, którą łatwo będzie schować.

Jeśli chodzi o ceny takich kamerek, są one bardzo różne. Najtańsze modele możemy zdobyć już za około 300 zł, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyć się w model o bardzo zaawansowanych funkcjach, który będzie ceną bliższy już około 1000 zł. Wybór zależy wyłącznie od nas.

Przeczytano 358 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA