ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1553624762, active_ip = '52.206.226.77', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'e8o0ifmf7ak07kg4uhd8tkodd3'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('52.206.226.77'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 676
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 728 WHERE article_id = 676 LIMIT 1
---
Schody wewnętrzne
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Tue, 7 Oct 2014

Schody wewnętrzne

Posiadanie piętrowego domu skłania nas do zainstalowania w nim schodów wewnętrznych, które z jednej strony powinny być funkcjonalne, a z drugiej ładne dla oka. Wiele osób nie zdaje sobie bowiem sprawy jak piękne schody potrafią podwyższyć jakość wnętrza domu. Zanim zajmiemy się za ich montowanie, powinniśmy wybrać rodzaj, kształt, a także rozmiary, co wcale nie jest takim prostym zabiegiem.


Już pierwszy krok, a mianowicie wybór rodzaju schodów wewnętrznych, daje nam mnóstwo możliwości. Najbardziej popularnymi materiałami, z jakich wykonuje się okładzinę schodów są drewno oraz kamień. Gatunki drewna idealnie się do tego nadające to krajowe dąb i buk oraz egzotyczne, jak np. sapelli czy jatoba. Musimy dostosować kolor do wnętrza, aby wszystko doskonale się ze sobą komponowało. Podobnie jest w przypadku kamienia – tutaj do wyboru mamy zazwyczaj granit lub marmur, a schody takie muszą być zabezpieczone materiałami antypoślizgowymi. Obok tych dwóch materiałów, stosuje się także okładzinę z płytek ceramicznych (w tym wypadku wybór kolorów i wzorów jest  również ogromny), blachy nierdzewnej, a nawet szkła. Surowe schody najczęściej tworzy się z żelbetonu. Kolejnym etapem planowanie jest wybór kształtu. Tutaj do dyspozycji mamy schody proste oraz kręte.
Niezwykle istotne jest dokładne ustalenie wymiarów, liczby stopni, a także uwzględnienie wszelkich środków bezpieczeństwa. Najczęściej maksymalną liczbą stopni jest 18, ale zdarzają się wyjątki, które należy uwzględnić. Pamiętajmy aby wszystkie miały jednakową wysokość oraz kształt – to podstawy bezpieczeństwa. Planowanie powinno być bardzo dokładne, bowiem każdy błąd może narazić nas na dodatkowe koszty lub brak ergonomiczności naszych wewnętrznych schodów.

Przeczytano 727 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA