TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 26 Sep 2014

Kilka słów o nieruchomościach poza miastem.

Kiedy zaczynają się pierwsze ciepłe dni każdy ma ochotę wyjść z domu i wyjechać poza miasto, zwłaszcza jeśli mieszka w samym centrum. Bardzo wiele osób coraz to częściej myśli o zakupie jakiejś nieruchomości poza miastem, aby móc tam w ciszy i spokoju rozkoszować się piękną pogodą i miło spędzić czas wraz z rodziną i przyjaciółmi. Chcąc zdobyć jakąś nieruchomość sięgamy do prasy czy Internetu, pytamy także wśród znajomych czy nie słyszeli o jakimś małym domku z ogródkiem na sprzedaż. I choć taki domek nie ma służyć nam do mieszkania, bardzo często decydujemy się na domek bardziej luksusowy, a nie na taki jak na pewno jeszcze każdy z nas kojarzy z czasów PRL.

Jeśli tylko stać nas na to, aby zainwestować w coś bardziej eleganckiego to warto to zrobić, bowiem zwłaszcza w sytuacji, gdy chcemy urządzić piękny ogród szkoda byłoby gdyby brzydki stary domek psuł efekt. Na chwilę obecną w naszym kraju nie ma jeszcze żadnych biur nieruchomości, które zajmowałyby się typowo tematem domków wypoczynkowych, jednak jeśli tylko dobrze poszukamy, na pewno znajdziemy bardzo wiele ogłoszeń. Rzecz jasna musimy liczyć się z tym, że za domek wypoczynkowy na działce o podwyższonym standardzie będzie droższy od prowizorycznego domku nadającego się w zasadzie do remontu czy przebudowy.

Jeśli pomimo tego, że szukamy, nie możemy natrafić na żadne ogłoszenie, zawsze możemy po prostu wybrać się na wycieczkę w miejsce, gdzie stoją takie właśnie domki i zwyczajnie popytać okolicznych mieszkańców czy nie wiedzą przypadkiem czy któryś z "działkowych sąsiadów" nie wspominał coś o tym, że chce sprzedać swój domek. Sami także możemy zamieścić swoje ogłoszenie czy to w Internecie czy też na jakiejś tablicy ogłoszeń o tym, że poszukujemy domku.

 

Przeczytano 458 razy.

Oceń jako pierwszyEdit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA