TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Jakie płytki do basenu?

04.jpg

Wygoda korzystania z własnej pływalni to nie tylko odpowiednia filtracja ale też profesjonalne płytki ceramiczne.

W dziedzinie budowlanej novum jest pochodzący z Włoch produkt granitogres. Skupia on cechy gresu technicznego oraz ceramiki. Wyjątkowo solidny, pozwala uzyskać również dzięki atrakcyjnej ofercie deseni szereg możliwości. 
W obiektach tego typu jak baseny czy niecki świetnie zachowuje się granitogres. Wytwarzane z niego płytki basenowe to system który zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Za sprawą tego, że granitogres jest elastyczny w obróbce, otrzymane z niego półfabrykaty stosuje się do wykończeń. 

Przystępność cenowa płytek z granitogresu sprawia, że marzenia o domowym basenie mogą być jak najbardziej realne. Płytki basenowe są wyrabiane w wielu interesujących deseniach, mają przepiękne kolory. Docelowo możemy zaprojektować basen o unikalnym charakterze.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 6294 razy.

4.0/5(2 votes)

Rolety rzymskie

15199572624_519d10f84a.jpgKwestia doboru odpowiedniej oprawy dla okien stanowi niezmiernie istotny element wyposażenia każdego wnętrza. Od jej rodzaju, charakteru oraz kolorystyki zależy bowiem całokształt wrażenia, jakie będzie na nas robić dane pomieszczenie.

Porównując oferty poszczególnych firm, zajmujących się dekoracją okien i wystrojem wnętrz, możemy natrafić między innymi na pojęcie "rolety rzymskie". Czym różnią się one od tradycyjnych i czy nadają się do każdego rodzaju wnętrza?

Zacznijmy od materiału; rolety rzymskie wykonane są ze specjalnej, lekkiej tkaniny, która pozwala nadać wnętrzu lekkości i nowatorskiego, świeżego wyglądu. Oczywiście, występują one w licznych wzorach i odmianach kolorystycznych, do pozwala na idealne dopasowanie do wystroju oraz kolorystyki całego pomieszczenia.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 5337 razy.

5.0/5(1 votes)

Administrowanie i zarządzanie nieruchomościami

laptop-651727_640.jpgNa pojęcie zarządzania nieruchomościami składa się tak naprawdę szereg elementów; zaliczamy tu bowiem zarówno szeroko pojętą dbałość o komfort i interesy mieszkańców lub właścicieli nieruchomości, jak i reprezentowanie ich przed organami administracji, a także dokonywanie niezbędnych przeglądów i napraw. Ponadto, w gestii administratora nieruchomości leży również bieżące utrzymanie czystości i estetyki budynku oraz jego otoczenia, a także pielęgnacja zieleni i dbałość o bezpieczeństwo użytkowników, szczególnie podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 2800 razy.

5.0/5(3 votes)

Biuro nieruchomości

biuronieruchomosci.jpg

Biuro nieruchomości właściwie mogłoby nie istnieć. W końcu, można samodzielnie przekopać się przez formalności, na własną rękę poszukiwać nieruchomości lub potencjalnego klienta i wreszcie bez niczyjej asysty sprawdzić stan prawny oraz wszelkie inne szczegóły. Oczywiście, że jest to rzecz do zrobienia – pozostaje tylko pytanie, czy na pewno chce nam się przechodzić przez to samodzielnie, czy tez może lepiej będie skorzystać z pomocy profesjonalnego biura nieruchomości?

czytaj cały artykuł

Przeczytano 3985 razy.

5.0/5(2 votes)

Nieruchomości

thumb_house-23272_640.jpgRynek nieruchomości od zawsze wywoływał sporo emocji, bowiem tego rodzaju towar, ze względu na swoją cenę, stanowi szczególny rodzaj dóbr. Nabywając nieruchomość, inwestujemy spore ilości gotówki (lub też zadłużamy się w banku), warto więc podejść do tej transakcji na chłodno, nie kierując się emocjami i chwilową modą, ale rzetelną wiedzą i własnymi przemyśleniami. Oszacowanie wartości nieruchomości (nie jej ceny) stanowi zawsze pewne wyzwanie, a ze względu na takt, że takich transakcji dokonujemy najwyżej kilka razy w życiu (a niekiedy raz), często brakuje nam doświadczenia w tej kwestii.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 4174 razy.

5.0/5(1 votes)