ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1556065769, active_ip = '3.80.224.52', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'i1vd9uhlc19n0ep4785lbb5pf6'
---
ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articleviews'
---
INSERT INTO ams_s1_articleviews SET view_ip = INET_ATON('3.80.224.52'), view_user_id = 1, view_date = NOW(), view_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', view_referer = '', view_article_id = 3288
---
ERROR: UPDATE command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_s1_articles'
---
UPDATE ams_s1_articles SET article_view_count = 417 WHERE article_id = 3288 LIMIT 1
---
Przesyłki paczek na Słowację
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Fri, 23 Oct 2015

Przesyłki paczek na Słowację

SendFAST - wiarygodny partner

Prowadząc różnego rodzaju działalność biznesową, niejednokrotnie stajemy przed koniecznością przesłania naszych produktów lub towarów, albo też wysłania urządzeń do naprawy. W takim przypadku niezmiernie istotne jest znalezienie rzetelnego przewoźnika, który będzie szanował nasz czas i dostarczy przesyłkę na miejsce w sposób terminowy i bezpieczny. Takimi właśnie cechami może wykazać się firma SendFAST, istniejąca na tynku od kilku lat i mogąc poszczycić się niezmiernie pochlebnymi opiniami klientów.

Przesyłki paczek Słowacja

Słowacja, będąc naszym sąsiadem, w dodatku operującym podobnym językiem, wydaje się być popularnym celem pod względem turystycznym i biznesowym. Rzeczywiście, istnieje sporo firm, które deklarują możliwość przewiezienia paczki do tego kraju, jak również do wielu, wielu innych. i tu pojawia się pewien haczyk, bowiem, jak wiadomo, nie sposób być specjalistą od wszystkiego. Chcąc jednak mieć pewność, że paczka zostanie dostarczona terminowo i bez opóźnień, znacznie lepiej jest zaufać firmie, specjalizującej się w dostarczaniu przesyłek w konkretny region świata - dla przykładu, do Słowacji i Czech. Wówczas mamy pewność, że niezależnie od wszelkich utrudnień, korków, remontów i innych nieprzewidzianych zdarzeń, obeznany w danym regionie kurier znajdzie takie wyjście z sytuacji, które nie spowoduje opóźnienia w dostawie naszej przesyłki.

3559637_package-575402_640.png

Dlaczego warto?

Firma SendFAST istnieje na rynku od kilku lat; stanowi to niezbity dowód, że, mimo zmieniającej się koniunktury, jest to partner godny zaufania. Prawa rynku są twarde i bezlitosne dla nieudolnych firm - jeśli ktoś jest kiepskim przewoźnikiem, nie ma szans utrzymać się dłużej, niż kilkanaście tygodni. SendFAST, jako rzetelny serwis kurierski, z powodzeniem działa już na tyle długo, że możemy mieć pewność, iż jest przewoźnikiem godnym polecenia.

Firma oferuje konkurencyjne ceny przesyłek - za przewiezienie na teren Słowacji koperty o masie do 1 kilograma zapłacimy tylko 22,90 PLN netto, zaś za cięższe paczki odpowiednio 24,90 netto (przy masie do 5 kg) oraz 29,00 netto (od 5 do 30 kg). W każdym przypadku, niezależnie od masy naszej przesyłki, jej transport od naszych drzwi do wybranego adresu na Słowacji zajmie około 4 dni roboczych.

Przesyłki paczek Słowacja

Przeczytano 416 razy.

5.0/5(1 votes)Edit

Komentarze

Leave a Comment

Comment

Visual CAPTCHA