TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Sita przemysłowe - Jak to się wytwarza?

sita-siatki-przemys%C5%82owe_1.jpgSiatki oraz sita, to podstawowy produkt przemysłowy stosowany na szeroką skalę w różnorodnych kręgach gospodarki. Są to materiały stosowane do sortowania lub oddzielania materiałów sypkich, części stałych od cieczy, gazów, oraz odpadów od porządanego kruszcu lub półproduktu.

Sita to gotowe wyroby produkowane ze specjalnych tworzyw sztucznych, stopów, oraz stali, które zawierają zespół otworów o szczególnej formie kształtu oczek lub szczelin zazwyczaj równomiernie oddzielonych od siebie. Wspomniane wcześniej oczka/szczeliny wytwarza się, układając w przyjętej formie obok siebie, prostopadle, lub przy odpowiednim kącie druty profilowe lub pręty o małych średnicach, które krzyżują się wzajemnie. Zatem możemy wyróżnić dwie podstawowe grupy sit i siatek:

czytaj cały artykuł

Przeczytano 1779 razy.

3.0/5(2 votes)

Czym się różni rachunkowość od księgowości?

9572666506_9cb3cf2235.jpgDla wielu osób te dwa terminy są ze sobą tożsame, jednak warto wiedzieć, że nie są to synonimy. Oczywiście pojęcia te są pokrewne, jednak z całą pewnością nie znaczą tego samego. Warto wiedzieć na czym polega różnica, szczególnie gdy chcemy skorzystać z usług firm profesjonalnie zajmujących się tego rodzaju działalnością.

Okazuje się, że dla większości z nas szczegółowa wiedza z zakresu ekonomii jest zbyt skomplikowana. Prawda jest zresztą taka, że jest to obszar zarezerwowany dla specjalistów, tak aby nikt z nas nie musiał się na co dzień przejmować rozliczeniami i rejestrami. Firmy takie jak MH Biuro rachunkowe, oferują kompleksowe usługi, które zdecydowanie ułatwią ci prowadzenie biznesu. Zanim jednak zasięgniesz rady u specjalistów, warto sprawdzić o jaki zakres usług w ogóle nam chodzi.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 349 razy.

5.0/5(1 votes)

Usługi notariuszwajda.pl

notariusz.jpgNajwyższa jakość usług

Usługi notarialne niejako z definicji dotyczą najważniejszych decyzji: ślubów, spadków, istotnych transakcji. Mając na uwadze komfort, zadowolenie oraz bezpieczeństwo swoich Klientów, Kancelaria zawsze bardzo starannie dobiera współpracowników, aplikantów oraz asesorów notarialnych. Wysokie kwalifikacje, nienaganna opinia, a także najwyższe standardy obsługi Klienta, jakie reprezentują wszyscy współpracownicy kancelarii, stanowią gwarancję bezpieczeństwa obrotu prawnego oraz zachowania najwyższych zasad etyki zawodowej.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 545 razy.

5.0/5(1 votes)

Przesyłki paczek na Słowację

SendFAST - wiarygodny partner

Prowadząc różnego rodzaju działalność biznesową, niejednokrotnie stajemy przed koniecznością przesłania naszych produktów lub towarów, albo też wysłania urządzeń do naprawy. W takim przypadku niezmiernie istotne jest znalezienie rzetelnego przewoźnika, który będzie szanował nasz czas i dostarczy przesyłkę na miejsce w sposób terminowy i bezpieczny. Takimi właśnie cechami może wykazać się firma SendFAST, istniejąca na tynku od kilku lat i mogąc poszczycić się niezmiernie pochlebnymi opiniami klientów.

Przesyłki paczek Słowacja

Słowacja, będąc naszym sąsiadem, w dodatku operującym podobnym językiem, wydaje się być popularnym celem pod względem turystycznym i biznesowym. Rzeczywiście, istnieje sporo firm, które deklarują możliwość przewiezienia paczki do tego kraju, jak również do wielu, wielu innych. i tu pojawia się pewien haczyk, bowiem, jak wiadomo, nie sposób być specjalistą od wszystkiego. Chcąc jednak mieć pewność, że paczka zostanie dostarczona terminowo i bez opóźnień, znacznie lepiej jest zaufać firmie, specjalizującej się w dostarczaniu przesyłek w konkretny region świata - dla przykładu, do Słowacji i Czech. Wówczas mamy pewność, że niezależnie od wszelkich utrudnień, korków, remontów i innych nieprzewidzianych zdarzeń, obeznany w danym regionie kurier znajdzie takie wyjście z sytuacji, które nie spowoduje opóźnienia w dostawie naszej przesyłki.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 424 razy.

5.0/5(1 votes)

Sklep z asortymentem żeglarskim

thumb_brass-nautical-sextant-692733_640.Sprzęt żeglarski - osprzęt żeglarski

Sklep żeglarski szekla specjalizuje się w sprzedaży wysyłkowej sprzętu żeglarskiego, czyli wszystkiego tego, co sprawia, że łódka płynie,. i to w dodatku w wyznaczonym przez nas kierunku (przynajmniej z grubsza rzecz biorąc). Pod adresem www.osprzetzeglarski.eu znajdziemy osprzęt żeglarski różnego rodzaju, począwszy od okuć jachtowych, kabestanów i kotwic poprzez sprzęt ratunkowy aż po elektrykę i mapy. 

Cały sprzęt żeglarski, jaki możemy tam zakupić, dobierany jest przez aktywnych i doświadczonych żeglarzy, na podstawie ich osobistych doświadczeń z żeglowaniem. Możemy więc być pewni, że to, co oferują i firmują, nazwijmy to "własną gębą", sprawdzi się w każdych warunkach i nie odmówi nam posłuszeństwa w połowie rejsu, zmuszając nas do wezwania pomocy i ponoszenia jej kosztów (nawet politycznych - nie tak dawno było wszak głośno o niewielkiej łódce, na której sygnał SOS wynurzyła się rosyjska atomowa łódź podwodna).czytaj cały artykuł

Przeczytano 618 razy.

4.0/5(2 votes)