ERROR: INSERT command denied to user 'ciekawewzaphq'@'10.20.20.9' for table 'ams_active'
---
REPLACE INTO ams_active SET active_id = 1, active_time = 1558515203, active_ip = '34.204.0.181', active_user_agent = 'CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)', active_session = 'jt7jtdhqe7887ga3ffdnjs78h1'
---
Dziennikarstwo obywatelskie Articles - TwojeWiadomości24 | Dziennikarstwo obywatelskie - artykuły do przedruku
TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.

Fartuch jako oryginalny niepowtarzalny prezent z nadrukiem

fartuch-z-nadrukiem1.jpgKażdy z nas spędza w kuchni wiele godzin czy to gotując zwyczajny obiad, czy kolację dla znajomych a może rodzina wpada z wizytą i trzeba coś upichcić dobrego. Aby to wszystko przygotować przydałby się jakiś fartuch żeby się nie pobrudzić bo przecież nie będzie czasu żeby się przebrać.


 

Każdy, dobrze szanujący się kucharz, posiada w domu swój fartuch. Czasami są to zwykłe typowo damskie fartuszki w kwiatki, kolorowe w różne wzory. Czasami są to białe, profesjonalne fartuchy kucharskie. Odnaleźć można również fartuchy męskie także z gotowymi nadrukami. Obecny rynek jest bardzo bogaty i firmy prześcigają się w pomysłach na fason oraz grafiki na fartuchach. Dostać można fartuchy wykonane z poliestru które mniej się brudzą a także fartuchy bawełniane które wyglądają bardziej reprezentatywnie i profesjonalnie.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 7675 razy.

4.0/5(1 votes)

Czym jest dziennikarstwo obywatelskie?

hands-545394_1280.jpg

Jest to rodzaj dziennikarstwa powstały w 1999 roku. Powstała wtedy niezależna strona internetowa przekazująca informacje obywateli na temat protestów odbywających się w Seattle. Dziennikarstwo obywatelskie można zdefiniować, jako przekazywanie informacji przez ludzi, którzy nie są zawodowymi dziennikarzami. Przekazywanie informacje są subiektywne każdy obywatel przekazuje informacje, które osobiście są dla niego ważne i warte upowszechnienia.

czytaj cały artykuł

Przeczytano 496 razy.

4.0/5(2 votes)