TwojeWiadomosci24.pl to portal dziennikarstwa obywatelskiego. Nowinki regionalne pisane przez redaktorów i hobbystów z całej Polski. Poglądy internautów i wiadomości ze świata. Dzięki naszemu portalowi możesz publikować treści o docierać z informacjami do tysięcy ludzi przekazując przekazując prawdy o których media chcą milczeć. Dodatkowo uruchomiliśmy na stronie panel dla firm, które mogę pisać na temat swoich usług i produktów oraz radzić w jaki sposób mogą z nich korzystać. Dzięki nam możesz zareklamować swoją firmę przekazując jednocześnie porady dla swoich potencjalnych klientów.
Panel

Zapisz się i otrztymuj najlepsze artykuły z ostatnich 7 dni
w każdy poniedziałek:

*Twoje dane są bezpieczne. Nikomu nie udostępnimy Twojego adresu.

Budujesz dom? Postaw na wykończenie z granitu.

granit02.pngKażdy kto miał do czynienia z remontem domu wie że kamień naturalny w mieszkaniu to świadectwo jakości i kapitał na lata. Pozostaje kwestia jaki materiał dobrać. 
Na rynku usług budowlanych najpopularniejsze skały to piaskowiec oraz granit. Wśród nich dobrą ocenę ma właśnie granit. Wraz z tym, że jest niezwykle wdzięczny wizerunkowo, posiada całą gamę zalet technicznych. Ze względu na odporność na czynniki mechaniczne to ulubiony kamień w pomieszczeniach kuchennych i w sanitariatach. 

czytaj cały artykuł

Przeczytano 404 razy.

Oceń jako pierwszy

Sita przemysłowe - Jak to się wytwarza?

sita-siatki-przemys%C5%82owe_1.jpgSiatki oraz sita, to podstawowy produkt przemysłowy stosowany na szeroką skalę w różnorodnych kręgach gospodarki. Są to materiały stosowane do sortowania lub oddzielania materiałów sypkich, części stałych od cieczy, gazów, oraz odpadów od porządanego kruszcu lub półproduktu.

Sita to gotowe wyroby produkowane ze specjalnych tworzyw sztucznych, stopów, oraz stali, które zawierają zespół otworów o szczególnej formie kształtu oczek lub szczelin zazwyczaj równomiernie oddzielonych od siebie. Wspomniane wcześniej oczka/szczeliny wytwarza się, układając w przyjętej formie obok siebie, prostopadle, lub przy odpowiednim kącie druty profilowe lub pręty o małych średnicach, które krzyżują się wzajemnie. Zatem możemy wyróżnić dwie podstawowe grupy sit i siatek:

czytaj cały artykuł

Przeczytano 1780 razy.

3.0/5(2 votes)

Sukienka na wesele, czego powinnyśmy unikać?

koronka3.jpgZaproszenie na wesele to wyzwanie dla chyba każdej kobiety. Z jednej strony wspaniała okazja, by pięknie się ubrać i kupić sobie coś nowego, z drugiej niemały dylemat - co wybrać. Jak się ubrać, by wyglądać stosownie? Czy wypada założyć czarną sukienkę? kombinezon? Czego unikać?

  1. Kwestia czerni i bieli

Faktycznie - czerni, dla świętego spokoju, lepiej unikać. Fakt, że kolor ten jest bardzo elegancki. Przyjęło się jednak, że kojarzy się bardziej z pogrzebem niż z weselem. Niektórzy, co bardziej przesądni, uważają, że wybór takiego koloru może przynieść pecha parze młodej. Nawet jeśli ty nie należysz do osób zabobonnych, po co narażać się na negatywną ocenę i niepokoić rodzinę młodych?

Biel jest zaś w przypadku tej uroczystości zarezerwowana dla panny młodej. Jeśli nie chcesz być posądzona o podszywanie się i próby odebrania jej glorii w tym najważniejszym dniu życia, lepiej z niej zrezygnuj :-) pozostaw białe sukienki na inne okazje.czytaj cały artykuł

Przeczytano 916 razy.

5.0/5(1 votes)

Prezenty na 40 Urodziny

poduszka-z-nadrukiem-prezent-40-urodziny

40 Urodziny to jest przełomowy wiek w życiu każdego i tak jak 18 Urodziny zaczęto je obchodzić ostatnio bardzo hucznie i z odpowiednią oprawą . Jest to jakby kolejny etap w życiu...dlatego czterdziestka jest tak ważną datą. Więc skoro jest to tak duża okazja do świętowania,to chcemy to jakoś specjalnie zaakcentować, Sprawić Jubilatowi /Jubilatce jakieś super prezenty na 40 Urodzinyczytaj cały artykuł

Przeczytano 5504 razy.

3.0/5(3 votes)

Notariusz w Krakowie - prawo spółek

O czym muszą pamiętać wspólnicy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

 

Chyba każdy wspólnik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wie, że prowadzenie działalności gospodarczej w tej właśnie formie wymaga współpracy wspólników z notariuszem. Kodeks spółek handlowych wprowadził obowiązek dokonywania określonych czynności dotyczących spółki z ograniczoną odpowiedzialnością właśnie w formie aktu notarialnego bądź z podpisem notarialnie poświadczonym.czytaj cały artykuł

Przeczytano 6018 razy.

3.0/5(2 votes)

Słowa Kluczowe

kraków skóra zapachy zarządzanie oświetlenie alkohol sprzet agd dom dziecko bezpieczeństwo świece finanse firma auto remonty kolory kredyt łazienka budowa domu mieszkanie tele inwestycje sprzęt agd nieruchomości energia zarzadzanie schody ciekawostki ozdoby hiszpania meble telefony komórkowe księgowość zdrowie dieta zioła biznes kuchnia aranżacja wnętrz ogrzewanie sypialnia agd porady salon inwestycja technika dermatologia okna